Architekci deweloperzy

Dlaczego Piaskowanie?

Od wielu lat ogromną popularnością cieszą się mieszkania czy biura usytuowane w starych opuszczonych fabrykach. Zainteresowanie takimi miejscami tylko rośnie i rośnie, ponieważ ich ciekawa architektura zaczęła ujmować coraz więcej osób, szukających niebanalnych budynków.

Fabryki, które zostają przerabiane na lofty bardzo często przez wiele lat są opuszczone i niestety prawie zawsze tworzą miejsca schadzek, co niesie za sobą zniszczenia w postaci powybijanych szyb, amatorskich graffiti i innych.

Wtedy SodaRen wkracza do akcji! Jesteśmy specjalistami i profesjonalistami w czyszczeniu loftów. Cegła i metal to powierzchnie, które doskonale znamy! Dzięki nam dawna opuszczona fabryka odzyska swoje lata świetności. Czyścimy wszystkie powierzchnie dobierając odpowiednią metodę i czyściwo, zaufaj profesjonalistom.

Zapraszamy do współpracy Deweloperów i Architektów!


Dlaczego wybrać Piaskowanie?

Metoda ta skutecznie czyści powierzchnię. Nie zmienia jej oraz nie tworzy ubytków. Piaskowanie pomoże Ci uniknąć remontów, powierzchnia jest wygładzona i promienieje dawnym kolorem. Piaskowanie usuwa brud nawet z trudno dostępnych zakamarków.ZALETY PIASKOWANIA


bezpieczne dla powierzchni

sucha metoda

usuwa brud i graffiti

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje