Hotele i pensjonaty

Dlaczego Sodowanie?

Drewniane pensjonaty i hotele, są coraz częstym widokiem w rejonie gór i wschodniej części Polski. Drewno ma to do siebie, że po latach często ciemnieje i niszczeje, a na jego powierzchni pojawiają się nieestetyczne zacieki, mchy, grzyby czy glony. Mamy na to rozwiązanie!

Sodowanie elewacji drewnianej jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych sposobów na oczyszczenie elewacji drewnianej. Rozpędzone do nawet 900 km/h cząsteczki sody rozbijają się o elewację, wydmuchując z niej wszelkie zanieczyszczenia, zgromadzone przez wiele lat. Po przeprowadzonym sodowaniu drewno powraca do swojego pierwotnego stanu i jest gotowe na dalsze prace, które są już związane z impregnacją.


Dlaczego wybrać Sodowanie?

Metoda ta jest nieinwazyjna dla czyszczonej powierzchni. Nie zmienia jej ani nie tworzy ubytków.Sodowanie pomoże Ci uniknąć remontu, cegła jest wygładzona i promienieje dawnym kolorem.

ZALETY SODOWANIA


bezpieczne dla cegły

sucha metoda

usuwa grzyby, mech

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje