Jachty

Dlaczego Sodowanie?

Nie da się ukryć, że utrzymanie jachtu lub łodzi w czystości nie jest rzeczą łatwą. Każdy posiadacz jachtu zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie czyszczenie i konserwacja.

Odpowiednia pielęgnacja jachtu gwarantuje jego długie użytkowanie i wydłuża jego życie. Podczas użytkowania jachtu na jego dnie osadzają się różnego rodzaju mikroorganizmy, które wydzielają substancje powodujące korozję i mikrouszkodzenia jego powierzchni. Jak sobie z tym poradzić i zachować trwałość materiałów na dłużej?

Aby sprawnie przeprowadzić zabieg czyszczenia i impregnacji takich budynków, należy zastosować metodę sodowania, która jest w 100% bezpieczna i bezinwazyjna.
Drewno jest wtedy idealnie przygotowanie do dalszych etapów renowacji.


Dlaczego wybrać Sodowanie?

Metoda ta jest nieinwazyjna dla czyszczonej powierzchni. Nie zmienia jej ani nie tworzy ubytków.Sodowanie pomoże Ci uniknąć remontu, cegła jest wygładzona i promienieje dawnym kolorem.

ZALETY SODOWANIA


bezpieczne dla drewna

sucha metoda

usuwa grzyby, mech

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje