Dla miast

Dlaczego Piaskowanie?

Wszystkie miasta od zawsze zmagają się z jednym i tym samym problemem - mowa tu o wandaliźmie a dokładnie najczęstszym jego odłamie czyli amatorskim graffiti, które skutecznie oszpeca miasta. Nie wiedzieć czemu, najczęstszymi ofiarami są opuszczone budynki, przystanki autobusowe, tunele komunikacyjne, dworce PKS, dworce PKP. Nie potrafimy skutecznie zwalczyć wandalizmu, ale potrafimy skutecznie wyczyścić jego efekty.

W zależności od zniszczonej powierzchni, dobierzemy odpowiednią metodę aby uzyskać najlepszy efekt. Usuniemy zanieczyszczenia z każdej powierzchni! Cegła, mur, elewacja, tworzywa sztuczne, kamień, drewno, metal, marmur - te powierzchnie są nam dobrze znane.

Powierz swoje miasto profesjonalistom!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje