Impregnacja

Uzupełnieniem naszej oferty jest impregnacja, którą możemy nanieść na różnego rodzaju podłoża substancjami przyjaznymi dla środowiska.

Dlaczego Impregnacja?

Proces impregnacji ma wzmocnić i zabezpieczyć podłoże lub materiał przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, słońce, pleśń, owady oraz ogień. Powyższe zabezpieczenie stosowane jest w pracach konserwatorskich lub przy budowaniu nowych obiektów.

Impregnaty, które używamy do zabezpieczenia powierzchni to roztwory przyjazne dla środowiska zapewniające maksymalne parametry zabezpieczające nawet po kilku latach.


Dlaczego wybrać Impregnacje?

Czyszczenie powierzchni jest bardzo ważne, ale również jest ważna impregnacja, dzięki której dbamy o elementy i konstrukcje budynków, co w rezultacie znacznie wydłuży ich żywotność.

ZALETY IMPREGNACJI

bezpieczne dla impregnowanej powierzchni

odporność na czynniki zewnętrzne

zabezpieczenie

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje