Oczyszczanie konstrukcji ciężkich

Szkiełkowanie budowlane to dzialanie glównie w obszarze kamienia i metalu. Do czyszczenia tych podłoży używamy najnowocześniejszego sprzętu znanego na rynku Europejskim jak i w USA.

Dlaczego Szlaka Pomiedziowa?

Do oczyszczania konstrukcji ciężkich z wieloletnich zabrudzeń, zgorzeliny, rdzy czy wielu warstw farby używamy ścierniwa, które nosi nazwę szlaka pomiedziowa lub żużel pomiedziowy.

Szlaka pomiedziowa posiada nieregularne ostre krawędzie o wielu narożach, w których to znajdują się ziarna izometryczne i mieczykowate.

Dzięki swoim właściwościom ścierniwo usuwa trudne zabrudzenia, idealnie nadaje się do oczyszczania konstrukcji ciężkich.

Szlaka pomiedziowa to idealne ścierniwo, które oczyszcza powierzchnię metalową ze starych powłok malarskich, rdzy i zendry. Tak wyczyszczona powierzchnia idealnie nadaje się do pokrycia kompozytami i tworzywami sztucznymi oraz do metalizacji natryskowej w przypadku powierzchni stalowych.

Metoda ta jest bardzo wydajna oraz umożliwia uzyskanie każdego stopnia czystości.


Dlaczego wybrać Szlakę Pomiedziową?

Metoda ta jest idealna do powierzchni, które wymagają dużej penetracji, aby dotrzeć do struktury pierwotnej.

Szlaka pomiedziowa sprawdzi się jako ścierniwo grubej, kilkuwarstwowej farby.

ZALETY SZLAKI POMIEDZIOWEJ


do trudnych powierzchni

indywidualnie dobierany granulat

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!


7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje