Piaskowanie cegły, elewacji i dachów

Dlaczego Piaskowanie?

Piaskowanie kamienic i budynków mieszkalnych to nic innego jak czyszczenie zabrudzonej powierzchni elewacji strumieniem czyściwa, które wystrzeliwane pod ciśnieniem docierają do trudno dostępnych miejsc.

Elewacja z cegły wymagającym budulcem do czyszczenia, z uwagi na swoją delikatną powierzchnię. Piaskowanie to całkowicie bezpieczna metoda, wskutek której nie powstają ubytki w powierzchni cegły oraz zacieki, które często pozostawia po sobie woda w trakcie nieodpowiedniego czyszczenia cegły.

Piaskowanie budynków z kamienia przebiega w taki sam sposób jak w przypadku czyszczenia cegły. Dzięki skuteczności i nie inwazyjności tej metody znajdzie ona zastosowanie w czyszczeniu wielu rodzajów kamienia.

Naszym Klientom zależy na oczyszczeniu danej powierzchni wraz z zachowaniem jej walorów i struktury. Piaskowanie to idealna metoda, która sprawdza się na 100%!


Dlaczego wybrać Piaskowanie?

Metoda ta skutecznie czyści powierzchnię. Nie zmienia jej oraz nie tworzy ubytków. Piaskowanie pomoże Ci uniknąć remontów, powierzchnia jest wygładzona i promienieje dawnym kolorem. Piaskowanie usuwa brud nawet z trudno dostępnych zakamarków.ZALETY PIASKOWANIA


bezpieczne dla powierzchni

sucha metoda

usuwa brud i graffiti

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje