Piaskowanie

Piaskowanie, które oferujemy to proces technologiczny polegający na czyszczeniu lub kształtowaniu powierzchni materiałem ściernym tz. ścierniwem, w strumieniu sprężonego powietrza. Działanie piaskowania podobne jest do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość. Nie ma problemów z czyszczeniem trudno dostępnych miejsc.

Dlaczego Piaskowanie?

Proces czyszczenia odbywa się poprzez uderzające drobiny piasku o obrabianą powierzchnię. Do tego zadania stosowany jest odpowiednio dostosowany i oczyszczony piasek, który w reakcji z czyszczoną powierzchnią nie powoduje niepożądanych efektów.

Piaskowanie metali pozwala na dokładne i precyzyjne czyszczenie powierzchni oraz konstrukcji różnego rodzaju. Świetnie przygotuje powierzchnię do malowania proszkowego. Największą zaletą piaskowania metali jest możliwość renowacji elementów i konstrukcji stalowych.


Dlaczego wybrać Piaskowanie?

Piaskowanie to idealne rozwiązanie, które poradzi sobie z oczyszczeniem skomplikowanym i wymagających elementów.

Wytwarzane ciśnienie, dzięki któremu wyrzucane jest ścierniwo nie powoduje ryzyka uszkodzenia oczyszczanej powierzchni.

ZALETY PIASKOWANIA

bezpieczne dla powierzchni

sucha metoda

dokładne oczyszczenie

bez ryzyka uszkodzenia powierzchni

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje