Sodowanie drewna

Sodowanie to bardzo skuteczna metoda czyszczenia drewna, pod impregnację. Przede wszystkim sodowanie to metoda sucha - higroskopijna soda zbiera wodę. Musimy zwrócić uwagę na korzyści sody.

Dlaczego Sodowanie?

Drewno jest delikatnym materiałem o różnorodnej strukturze. Często zadajemy sobie pytanie, jak je oczyścić w sposób delikatny, skuteczny i nieszkodliwy. Istnieją mało skuteczne metody domowe takie jak mycie, szorowanie druciakiem, szlifierką lub papierem ściernym, niestety te sposoby nie są wydajne natomiast bardzo czasochłonne. Ponadto mycie gąbką niesie za sobą nieprzyjemne konsekwencje, takie jak powstawanie grzybów. Zatem jaka metoda jest najskuteczniejsza?

Soda dzięki swej drobnej strukturze dociera do trudno dostępnych miejsc i zakamarków, dzięki czemu drewno po sodowaniu odzyskuje jasny kolor. Powierzchnia zostaje odtłuszczona, dzięki czemu bezpośrednio po sodowaniu możemy zacząć impregnację.

METODA JEST EKOLOGICZNA

POCHŁANIA ZAPACHY

BEZPIECZNA METODA

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

NAJLEPSZA JAKOŚĆ


Dlaczego wybrać Sodowanie?

Metoda ta jest nieinwazyjna dla czyszczonej powierzchni. Nie zmienia jej ani nie tworzy ubytków.



Sodowanie pomoże Ci uniknąć remontu, po co wymieniać deski skoro można je solidnie wyczyścić. Drewno jest wygładzone i gotowe do impregnacji.

ZALETY SODOWANIA

bezpieczne dla drewna

sucha metoda

usuwa grzyby, mech

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje