Szkiełkowanie budowlane i przemysłowe

Szkiełkowanie budowlane to dzialanie glównie w obszarze kamienia i metalu. Do czyszczenia tych podłoży używamy najnowocześniejszego sprzętu znanego na rynku Europejskim jak i w USA.

Dlaczego Szkiełkowanie?

W wielu przypadkach metoda piaskowania nie jest skuteczna, idealną alternatywą dla delikatnych powierzchni jest szkiełkowanie. Do każdej powierzchni szklany granulat jest dobierany indywidualnie.Oprócz doskonałego czyszczenia powierzchni, szkiełkowanie usuwa również zabrudzenia oleiste.

Otrzymana powierzchnia po szkiełkowaniu jest wygładzona i aksamitna - łatwiej utrzymać ją w czystości, ponieważ szkiełkowana powierzchnia nie przyciąga brudu ani piasku a nawierzchnia zyskuje na wytrzymałości i odporności. Obrabiany materiał można poddać dalszej obróbce.

WYSOKA JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG

PROFESJONALIZM

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI I JAKOŚCI


Dlaczego wybrać Szkiełkowanie?

Metoda ta jest nieinwazyjna dla czyszczonej powierzchni. Nie zmienia jej ani nie tworzy ubytków.Szkiełkowanie pomoże Ci wyczyścić delikatne powierzchnie nie podrażniając ich i nie tworząc ubytków. Po szkiełkowaniu powierzchnia wyraźnie jest wygładzona i wzmocniona.

ZALETY SZKIEŁKOWANIA


bezpieczne dla powierzchni

indywidualnie dobierany granulat

poprawia kondycje powierzchni

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje