Kamienice i budynki mieszkalne

Dlaczego Sodowanie?

Sodowanie kamienic i budynków mieszkalnych to nic innego jak czyszczenie zabrudzonej powierzchni elewacji strumieniem cząsteczek sody, które wystrzeliwane pod ciśnieniem docierają do trudno dostępnych miejsc.

Elewacja z cegły wymagającym budulcem do czyszczenia, z uwagi na swoją delikatną powierzchnię. Sodowanie to całkowicie bezpieczna metoda, w skutek której nie powstają ubytki w powierzchni cegły oraz zacieki, które często pozostawia po sobie woda w trakcie nieodpowiedniego czyszczenia cegły.

Sodowania budynków z kamienia przebiega w taki sam sposób jak w przypadku czyszczenia cegły. Dzięki skuteczności i nieinwazyjności tej metody znajdzie ona zastosowanie w czyszczeniu wielu rodzajów kamienia.


Dlaczego wybrać Sodowanie?

Metoda ta jest nieinwazyjna dla czyszczonej powierzchni. Nie zmienia jej ani nie tworzy ubytków.Sodowanie pomoże Ci uniknąć remontu, cegła jest wygładzona i promienieje dawnym kolorem.

ZALETY SODOWANIA


bezpieczne dla cegły

sucha metoda

usuwa grzyby, mech

nie tworzy zacieków

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie!

7lat

Doświadczenie

100%

Ekologia

490

Klienci

700tys m2

Zabezpieczona powierzchnia


Firma SodaRen od lat świadczy kompleksowe usługi renowacji różnego typu obiektów, konstrukcji stalowych i innych elementów na terenie całej Polski. Zdobyliśmy uznanie Klientów dzięki wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmowi w każdej wykonywanej realizacji. Nasze usługi dedykujemy, firmom, deweloperom oraz klientom indywidualnym.


Realizacje